Kamera per Bebe


Cmimi:
5,490 Lek

Përshkrimi

Kamera per bebe me ekran

✅Ekran me ngjyra 2.4 inç
✅Komunikim i dyanshem
✅Ninulla dhe shume me teper.
✅Mundesi zmadhimi te videos 2X
✅Largesia komunikimit 200+ metra

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat