Kamera trupi Mini 1080P HD 180 grad Night Vision

Kurseni 1,210 Lek

Cmimi:
3,290 Lek 4,500 Lek

Përshkrimi

KAMERA TRUPI me rrotullim 180° HD: Cilësi e imazhit 1080P, regjistrim me një buton, lidhje magnetike mbrapa.
Kamera rrotullohet 180° dhe ju mundeson te kapni kendin sipas dëshirës suaj.

Suporton SD Card deri ne 256 GB

Me magnet te forte mbrapa e cila ju lejon ta fiksoni lehte ne cdo siperfaqe metalike.

Suporton regjistrim dhe gjate nates me ane te sensoreve infrared.

SKENAT E APLIKUARA: Perdoret per inspektime, regjistrime takimesh , regjistrime garash dhe shume skenare te tjera. 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat