Rocket Music Lamp


Cmimi:
1,990 Lek

Përshkrimi

Rocket Music Lamp

Boks me bluetooth dhe ndricim yjesh per naten.

Dhurata me e bukur per femijet tuaj.

Shnderrojeni dhomen ne nje ambient perfekt

 

Ne paketim :

1x Rocket Music Lamp

1x Fish Karikimi

1x Pult

1x Manual 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat