Çadër Kampingu Dome për 3-5 Persona

Kurseni 1,600 Lek

Cmimi:
6,890 Lek 8,490 Lek

Përshkrimi

Cader kampingu Dome per 3-5 Persona 

Çadra ofron në total 2 dritare ventilimi në krye, 2 dritare anësore dhe 2 dyer, që e lejojnë qarkullimin optimal të ajrit gjithashtu dhe hyrje dhe dalje te lehtë. 

100% kundra Ujit dhe Eres dhe rrezeve UV: Materiali i brendshëm i çadres - pambuk 190T + rrjetë B3, Materiali i jashtëm i çadres - poliester 190T

Sistemi i vetëhapjes : Hapet dhe mbyllet ne vetem 5 minuta

Çadër për 4 stinët: Përshtatet për të gjithë vitin.

Dimensionet: 240CM *254CM *145CM.

Përshtatet për: 3-5 persona. 

Përfshin: Çantë transportuese. 

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat