Çadër Kampingu per 5-8 persona

Kurseni 1,590 Lek

Cmimi:
8,400 Lek 9,990 Lek

Përshkrimi

Cader kampingu per 5-8 Persona 

Çadra ofron  dritare ventilimi në krye, 2 dritare anësore dhe 2 dyer, që e lejojnë qarkullimin optimal të ajrit gjithashtu dhe hyrje dhe dalje te lehtë. 

100% kundra Ujit dhe Eres: Materiali i brendshëm i çadres -  Oksford 190T + rrjetë B3, Materiali i jashtëm i çadres - poliester 190T

Sistemi i vetëhapjes : Hapet dhe mbyllet ne vetem 5 minuta

Çadër për 4 stinët: Përshtatet për të gjithë vitin.

Dimensionet: 283* 210 * 160cm. Përputhet për: 5-8 persona. 

Madhësia e Paketimit: 98CM * 18CM * 17CM

Përfshin: Çantë transportuese. 

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat