Çadër Kampingu per 3-5 persona

Kurseni 900 Lek

Cmimi:
6,790 Lek 7,690 Lek

Përshkrimi

Cader kampingu per 3-5 Persona me Pamje 360 gradë dhe Ajrim te Përmirësuar

Çadra ofron në total 5 hapësira - dritare ventilimi në krye, 2 dritare anësore dhe 2 dyer, që e lejojnë qarkullimin optimal të ajrit gjithashtu dhe hyrje dhe dalje te lehtë. 

100% kundra Ujit dhe Eres: Materiali i brendshëm i çadres - pambuk 190T + rrjetë B3, Materiali i jashtëm i çadres - poliester 190T

Sistemi i vetëhapjes : Hapet dhe mbyllet ne vetem 3 minuta

Çadër për 4 stinët: Përshtatet për të gjithë vitin.

Dimensionet: 210 * 210 * 140cm. Përputhet për: 3-5 persona. 

Përfshin: Çantë transportuese. 

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat