Fshese dhe Pompe per Makina 5ne1


Cmimi:
6,990 Lek

Përshkrimi

Kjo fshese multifunksionale vjen ne verisonin 5ne1.

Mund te thithi gjithashtu dhe te fryeje.

Fryen gomat e makines, motorrave , topa futbolli etj.

Elektrik dore per perdorim gjate nates.

Power bank per te karikuar telefonat

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat