Instax Mini 12

Kurseni 1,510 Lek

Ngjyra: Pastel Blue
Cmimi:
9,990 Lek 11,500 Lek

Përshkrimi

Instax Mini 12 është një prodhim i ri i kompanisë Fujifilm Instax, i cili sjell një sërë funksionesh të përmirësuara dhe një dizajn të modernizuar në linjën Mini.

Me një dizajn kompakt, kjo kamerë është lehtë për t'u mbajtur dhe transportuar, e bërë për të përballuar aventurat dhe udhëtimet tuaja.

Instax Mini 12 ofron fotografira më të qarta dhe më të pastër në krahasim me versionet e mëparshme të linjës Mini, duke përdorur teknologji të përparuara të eksponimit.

Kjo e bën atë një zgjedhje të përshtatshme për ata që dëshirojnë të printojnë dhe të ndajnë momentet e tyre të veçanta në formë printi. Me gamën e gjerë të opsioneve të ngjyrave dhe dizajneve të ndryshme, Instax Mini 12 është zgjedhja ideale për të krijuar kujtimet e tua të paharrueshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat