Kamera e fshehte Tavell Cigare

Kurseni 500 Lek

Cmimi:
4,900 Lek 5,400 Lek

Përshkrimi

Kamera e fshehte ne forme tavlle cigareje

Me bateri dhe karikim.

Suporton Sd Card 128 Gb dhe monitorim nga aplikacioni per Android me ane te WIiFi

Regjistron ne cilesi HD 1920 x 1080 audio dhe video. 

Bateria regjistron 120 - 480 minuta.

Detekton levizjet deri ne 6 metra.

Karta nuk eshte e perfshire

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat