Kamera per Bebe Wifi

Kurseni 1,590 Lek

Cmimi:
5,400 Lek 6,990 Lek

Përshkrimi

Ju prezantojme Kameren Monitoruese per Bebet C1 🍼 Mbani nje sy mbi te voglin tuaj me kete kamere inovative e dizajnuar per te siguruar sigurine e bebes dhe monitorimin e tij 24 ore me teknologjine me te fundit dhe multi opsionale !

Ju tregojme disa nga veçorite e ksaj kamere dhe se si mund ta perdorni :

🚨 Sensoret dhe Alarmet : Kjo kamer shkon pertej pritshmerive, te shohim pse :
-😢 E pajisur me sensor per deketimin e qarjes - Jep njoftim ne telefon kur detekton femijen duke qare !
-🌡️ Sensor Temperature - Ju tregon ne kohe reale mbi temperaturen e femijes dhe detekton kur ai eshte me temperature gjithashtu jep alert ne telefon !
-🚶‍♂️ Sensor levizje - Kur detekton levzije te femijes kur femija eshte ne gjum, ju jep njoftim direkt ne telefon per te parandaluar cdo aksident !
-🎵 E pajisur me mikrofon dhe boks audio te integruar duke ju mundesuar ti flisni femijes nepermjet telefonit tuaj kur jeni ne largesi. Gjithashtu degjoni ne cdo kohe dhe zhurmen me te vogel ne dhome.

👶 Dizajnuar per Foshnjat: Perdorimi i materialeve mjedisore Eco dhe trupit prej alumini, ben kameren fleksibile dhe te perkulshme ne 360 grade, duke ju lejuar qe ta vendosni ne çdo cep te shtepise tuaj dhe ta adapatoni sipas preferences dhe kendit me te pershtatshem per juve !

📷 Rezolucioni i kameres 1080P: Ofron nje pamje te qarte HD ne menyre qe te shikoni cdo detaje me kualitetin me te larte te vidoes, diten dhe naten gjithashtu !

📱 Kjo kamere lidhet me aplikacionin e saj i cili shkarkohet ne Play Store per Android & iOS Apple Store, gjithashtu mund te monitoroni nga perdorues te ndryeshem pra e gjithe familja lidhet me te njejten kamer njekohesisht

📁 Regjistron ne karte memorje SDCard dhe ne Cloud.

🔍 Lente me Kend Super te Gjere 150°: Kjo kamere ka nje lente me kend te gjere 150°, duke siguruar monitorimin ne çdo kend te dhomes pa veshtiresi.

🔒 Kamera perfekte per familjet e reja me bebe ne shtepi. Gjithashtu e pershtatshme dhe per 🎁dhurate per miqte tuaj qe behen se shpejti me femije 👨‍👩‍👧‍👦

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat