Kompresor me Ajer Xiaomi Air 2

Kurseni 1,490 Lek

Cmimi:
6,500 Lek 7,990 Lek

Përshkrimi

Kompresori me ajer portativ Xiaomi Electric Air Compressor 2

📝 Disa nga Veçorite Kryesore:

🚗 Shpejtesi me e Larte per Fryerjen e Gomave: Kompresori i ajrit i gjenerates se dyte Air Compressor 2 ka nje shpejtesi rreth 25% me te larte nga Xiaomi Air Compressor 1

🎯 Presion i Paracaktuar, Ndalon kur goma mbushet plot : Vendosni presionin e ajrit te nevojshem ose zgjidhni menyrat e konfiguruara ne menu, ne menyre qe procesi te jete sa me i lehte.

🔧 Gjashte Menyra Automatike te Ruajtura: Zgjidhni lehtesisht midis menyrave te prekonfiguruara ne menu per modele te ndryshme gomash.

📊 Ekran Digital : Tregon presionin aktual te gomave direkt ne ekranin e tij.

🔋 Bateri e rikarikueshme & Portativ: Bateria e brendshme me kapacitet te larte prej 2000mAh. Dizajni i lehte e ben te transportueshme kudo (rreth 490g).

🕐 Permiresim i Performances se Fryerjes: Fryen nje gome bosh ne vetem 8 minuta.

🌐 Kompatibiliteti i Gjere: Per Automjete, Bicikleta, Motorra, Skutera elektrik, Topa dhe me shume.

🔦 E pajisur me elektrik Led: Ju mundeson shikimin dhe perdorimin edhe gjate nates.

📐 Karikues Type-C:

👜 Canta pershihet brenda ne paketim per ruajtjen e aksesoreve dhe te kompresorit.

🌟 Veçori te Shtuara tek gjenerata e dyte Air Compressor 2 :
- Menyra e Skuterit Elektrik: Menu e perzgjedheshme nepermjet ekranit e pershtatur per Skuteret elektrike.
- Adaptuesi i Shpejte i Valves se Ajrit: Instalim i shpejte per aplikime te ndryshme.

🛡️ Veçori te Sigurise:
- Bllokues ON/Off: Per parandalimin e perdorimit aksidental
- Fuqia maksimale deri ne 150psi.
- Mbushni deri ne 10 here nje gome te rene , ose 2 here plot nje gome te shfryer bosh ne nivelin zero.

 

 

 

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat