Cante dore per meshkuj me Fingerprint

Kurseni 2,000 Lek

Cmimi:
4,990 Lek 6,990 Lek

Përshkrimi

Cante dore per meshkuj me Fingerprint

Regjistroni deri ne 3 gishta ne memorje te cilat mund te hapin kycin. 

Bateria zgjat me muaj vetem me nje karikim.

Dizajn i bukur dhe Material i forte kundra ujitFisha e karikimit brenda ne paketim

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat