Xiaomi Redmi Watch 4


Ngjyra: Silver Gray
Cmimi:
9,990 Lek

Përshkrimi

  • Ekrani AMOLED ultra i madh 1.97", me një rritje prej 26% në sipërfaqen e shfaqjes dhe shpejtësi rifreskimi prej 60Hz, për vizualizime dhe pamje sa më të qarta dhe  reale.

  • Dy ngjyra klasike ,Gri dhe e Zeze.

  • Korona e rrotullimit të çelësit inovative dhe multifunksionale.

  • Zgjedhje e gjerë prej 200+ wallpaper të orës për të shprehur individualitetin tuaj.

  • Monitorimi i shëndetit i pandërprerë për të monitoruar saturimin e oksigjenit në gjak, ritmin e zemrës, nivelin e stresit, dhe gjumin.

  • Jetëgjatësia e baterisë deri në 20 ditë në mënyrë të përdorimit tipik, dhe mundësi për telefonata nëpërmjet Bluetooth®.

  • Matja nëpërmjet sensorëve 4-kanal për monitorimin me saktësi të lartë të shëndetit 

  • Monitorimi i gjumit inteligjent 

  • Ndërtuar për resistencë profesionale ndaj ujit 5ATM, gjithashtu me një aplikacion Mi Fitness për të dhënat ditore të shëndetit dhe mbrojtjen e sigurisë 24 orëshe në rast emergjence.

          Bejeni tuajë tani, kliko Buy Now.

          Transport kudo në Shqipëri !

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat