Dyson Airwrap™ multi-styler Complete Long (Nickel/Copper)

Kurseni 10,000 Lek

Cmimi:
49,900 Lek 59,900 Lek

Përshkrimi

Dyson Airwrap eshte projektuar per shume lloje dhe stile flokesh.

Stilo dhe thaj njekohesisht. Stiluesi Dyson Airwrap Complete vjen me teknologjine Coanda e cila ju lejon te beni kacurrela , me ,te drejta ose te thani floket pa nevojen e nxehtesise se larte.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat