Printer termal Etiketash

Kurseni 1,500 Lek

Rulona: 1 Pako
Cmimi:
5,490 Lek 6,990 Lek

Përshkrimi

Organizo punen me printerin termik Label Printer!

➡️ Portativ dhe me Bluetooth
➡️ Krijo etiketa per veshje,bizhuteri,logo ,barcode etj.
➡️ Kompatibel me sistemet Android , iOS dhe PC

🌟 Detajet:

✅ Dizajn kompakt
✅ Teknologji printimi termik per imazhe te qarta dhe te pasterta
✅ Aplikim i gjere per industri te ndryshme
✅ Aplikacion mobile i lehte per perdorim 


A variety of printing paper sizes and styles

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat