Mini Blower me Shpejtësi të Lartë - 130,000 RPM Turbo Jet Blower

Kurseni 590 Lek

Cmimi:
4,900 Lek 5,490 Lek

Përshkrimi

Përformancë Fuqishme në Dizajn Kompakt: Përjetoni fuqinë e madhe të 130,000 RPM në një mini ventilator që është vetëm 5.5 x 3.14 x 1.8 inç. Ky blower i vogël ofron intensitet të lartë të ajrit për nevoja të ndryshme, nga pastrimi i dëborës në oborr deri te pastrimi i komponentëve të kompjuterit.

Teknologji Motori të Avancuar: Përmban motor brushless me diametër të ulët, duke ofruar rrjedhë të fuqishme të ajrit me konsum të ulët energjie, dhe mundësi për të rregulluar shpejtësinë.

Bateria e Përhershme: Me një bateri të madhe 8000mAh deri në 2 orë në xhiro të ulëta, duke qenë ideale për shumë punë të ndryshme.

Shumllojshmëri përdorimi : Me 13 leva të mëdha ventilatori përshtatet për përdorime të ndryshme, duke përfshirë tharjen e makinave , heqjen e qimeve të kafshëve, pastrimin e kompu

Portativ dhe i Përdorshëm: I lehtë për t'u mbajtur, me portë Type-C për karikim të shpejtë, dhe gati për përdorim kurdo që të keni nevojë për të pastruar ose tharë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat