Xiaomi printer portativ


Cmimi:
7,490 Lek

Përshkrimi

Printer portativ Xiaomi .

Lidhet me bluetooth me telefonin dhe ju lejon te printoni fotot me te bukura vetem ne 15 sekonda.

Nuk ka nevoje per boje pasi perdor tenknologjine Zink Inkless.

Letrat permbajne ngjites adesiv ne menyre qe ti ngjisni ku te deshironi.

Pervec ngjyrave te mahniteshme te printimit ky printer ju ofron AR Dynamic Photo qe do te thote , perpara se te printoni foton , Regjistroni audio ose beni upload nje video dhe me pas pasi ta keni printuar, nepermjet programit Mi Home ju lejon te skanoni foton e printuar dhe te degjoni audion ne cdo kohe.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Më të shikuarat